Микробиологија – потврда изласка на испит у ФЕБРУАРСКОМ испитном року 2023. године

Поштоване колеге,

Преко следећег линка је обавезно потврдити излазак на испит из Микробиологије у фебруарском испитном року 2023. године:

Формулар за потврду изласка на испит

За пријаву је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку. Потврда изласка на испит је обавезна путем овог линка. Неопходно је одговорити на сва питања. Неправилно попуњен упитник неће бити прихваћен.

Потврда испита је могућа до четвртка, 9. фебруара у 12 часова. Након овог термина, потврда више неће бити могућа.

Испит морају потврдити и студенти који су положили практични део испита у јануарском испитном року 2023.

Детаљне информације о распореду полагања Практичног испита по амфитеатрима, као и о терминима у којима наставници одржавају усмени део испита ће бити постаљене накнадно.