Поновни колоквијум из судске медицине

Поштоване колегинице и колеге,

Поновни колоквијум из судске медицине у школској 2022/2023. години биће одржан у среду, 14. децембра 2022. године у 18.45 часова, у амфитеатру “Силос”.

Списак студената који полажу поновни колоквијум можете преузети овде.

Колоквијумом су обухваћене све тематске јединице које се обрађују од 1. закључно са 22. часом теоријске наставе, односно у периоду од прве закључно са осмом недељом наставе осим обрађеног градива о идентификацији. Колоквијум се полаже писмено, у облику теста, а састоји се од 40 питања са више понуђених недвосмислених одговора и са само једним тачним одговором. Сваки тачан одговор на питање доноси ½ (пола) бода. На колоквијуму нема негативних бодова. Време за израду теста је 50 минута.

Студенти стичу 80% поена остварених на поновном тесту.

За сва додатна питања и недоумице можете се обратити секретару Катедре др Алекси Лековићу (aleksa.lekovic@med.bg.ac.rs).