Катедра за медицинску физиологију-Обавештење о I колоквијуму

ОБАВЕШТЕЊЕ О OДРЖАВАЊУ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА

ИЗ МЕДИЦИНСКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ

Обавештавамо вас да ће се први колоквијум из Медицинске физиологије одржати у СУБОТУ, 17.12.2022. год. од 10:30ч према распореду у прилогу.

• На колоквијум је потребно понети ИНДЕКС или СТУДЕНТСКУ ИДЕНТИФИКАЦИОНУ КАРТИЦУ.
  • Обавезно је доћи 15 минута пре почетка колоквијума и сачекати прозивку испред одговарајућих Амфитеатара. Молимо све студенте да испред амфитеартара/вежбаоница носе заштитне маске и држе прописано РАСТОЈАЊЕ. Прозивка студената ће се обавити према групама и азбучном реду, зато вас молимо да тек након позива од стране дежурних наставника, приђете улазним вратима на којима се врши прозивка. Уколико студент касни, неће бити у могућности да присуствује колоквијуму.

НАПОМЕНА:

• Полагање колоквијума за генерацију која је Медицинску физиологију слушала комплетно онлине (школске 2019/20, 2020/21. год.) НИЈЕ ОБАВЕЗНО.
    • Ако се одлуче да полажу, морају да полажу сва три колоквијума. У том случају ће се бодови на усменом испиту рачунати као и за остале генерације, дакле максималан број бодова је 50.
    • Ако се одлуче да не полажу, сви бодови са сва три колоквијума (максимум 16 бодова) ће се прикључити бодовима на усменом испиту, тако да ће максималан број бодова на усменом испиту бити 66.
  • Студенти генерације 2019/20год. који су полагали I колоквијум НЕ МОГУ да поништавају бодове са положеног колоквијума.
  • Полагање колоквијума за генерацију која је Медицинску физиологију слушала пре школске 2019/20.год. НИЈЕ МОГУЋЕ.
  • Уколико се студенти одлуче на полагање колоквијума имају две могућности:
    • Ако полажу испит из Медицинске физиологије у јунском испитном року могу да приступе полагању колоквијума и прате званичне термине колоквијума за садашњу генерацију 2022/23.год.
    • Ако полажу испит пре јунског рока током испитног рока пре практичног/ усменог испита полажу колоквијум истог дана један за другим I, II, III колоквијум.
  • Неопходно је да студент који се определи за полагање колоквијума пошаље пријаву Катедри за медицинску физиологију на маил: medicinskafiziologija@med.bg.ac.rs. За пријаву за I колоквијум маил је потребно доставити Катедри најкасније до понедељка 12.12.2022.г. у 12:00ч. Студенти који се определе на полагање колоквијума у јануарском испитном року, неопходно је да своју пријаву доставе најкасније до 20.1.2023. до 12:00ч.

Катедра за Mедицинску физиологију

Прилог: