Обавештење о коловијуму из нуклеарне медицине и распоред студената по амфитеатрима

Oбавештење о колоквијуму из нуклеарне медицине за целу генерацију 5.године у школској 2022/23.

Колоквијум за све студенте 5. године у школској 2022/23. години одржаће се у суботу, 3.12.2022. године у 10.30h. Излазак на колоквиујм је обавезан. Студенти према распореду  у амфитеатрима и учионицама треба да дођу најкасније 10 до 15 минута пре почетка колоквијума и да понесу маску, хемијску оловку плаве боје и документ са сликом.

Колоквијум је у виду теста од 20 питања са више понуђених одговора, од којих је само један тачан. Максималан број поена који се може добити је 20, а минималан број да би се колоквијум положио је 11.

Области нуклеарне медицине које ће бити обухваћене колоквијумом су следеће: општи део са  инструментацијом и заштитом од јонизујућих зрачења, неурологија, ендокринологија, кардиологија, пулмологија, нефроурологија и мускулоскелетни систем.

Прилог: