Конференција Медицинског круга- MEDIATE

Поштоване колегинице и колеге,

Представљамо вам прву конферецију у организацији  Медицинског круга, а уз подршку Медицинског факултета универзитета у Београду, за студенте биомедицинских наука- MEDIATE- са темом иновације у свету медицине.

Очекују вас вишедневна предавања, радионице, као и међусобна дружења, уз еминентне професоре нашег факултета и гостујуће предаваче из различитих облати.

Циљ нам је да студентима кроз неформални облик учења проширимо знање и изван плана и програма редовне наставе.

Уз приложен сертификат са конференције, биће вам омогућена надокнада пропуштене наставе и оправдани изостанци.

Конференција ће се одржати у периоду од 12. до 15. децембра на Златибору, a пријаве су отворене до 01. 12!

Више о конференцији можете сазнати код представника у Студентском парламенту, као и на друштвеним мрежама Медицинског круга  и  -MEDIATE- a .

Ваш,

Медицински Круг