Надокнада изостанака са наставе из судске медицине

Поштоване колегинице и колеге,

Надокнаде за све облике пропуштене наставе из судске медицине биће организоване у 15. недељи наставе, током три дана, од понедељка до среде.

Студенти који су шесту годину уписали након ванредног октобарског рока, пропуштену обдукциону вежбу могу надокнадити и раније, доласком у неки од термина током седме и осме наставне недеље.

Семинаре који се због празника неће одржати у петак 11. новембра, студенти II групе такође ће имати у последњој, 15. недељи наставе, последњег радног дана семестра. Студенти II групе који у том термину не треба да презентују задату тему, семинар могу надокнадити и раније током школске године, у термину неке од преосталих група, уместо у предвиђеном термину током 15. наставне недеље.

Студенти који из оправданих разлога изостану са наставе-семинара, дужни су да доказ о спречености (медицинско оправдање) доставе шефу Катедре у наредна два радна дана.