ДОДАТНО ПОЈАШЊЕЊЕ О СИСТЕМУ ЗА ПРАЋЕЊЕ И ЕВАЛУАЦИЈУ НАСТАВЕ-ATENDIS

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас да је текућа верзија информационог система за праћење и евалуацију наставе пилот верзија за тестирање информационог система које ће трајати до краја зимског семестра школске 22/23. године.

Након тест фазе система биће организована презентација резултата и отворена широка дискусија са наставницима/сарадницима и студентима интегрисаних академских студија о могућностима унапређења постојећег решења.

До коначног увођења информационог система за праћење и евалуацију наставе наставници и сарадници су у обавези  да евидентирају присуство студената на начин на који су то до сада радили а студенти су у обавези да попуне досадашњу анкету о студентском вредновању педагошког рада наставика и сарадника на крају семестра.

ПРОДЕКАН ЗА НАСТАВУ

Проф.др Душан Попадић