Промоција диплома ИАС

ПРОТОКОЛ СВЕЧАНЕ ПРОМОЦИЈЕ

Свечана додела диплома биће одржана

24.октобра 2022.  године

СПИСАК ДИПЛОМАЦА ЗА ПРОМОЦИЈУ 24. ОКТОБРA 2022. ПРЕУЗМИТЕ ОВДЕ

Место одржавања свечане церемоније је згрaда Медицинског факултета Универзитета у Београду  Свечана сала деканата.

9-11,30 часова – пријава доласка на свечану церемонију код референта за дипломиране студенте.

Места у свечаној сали за доделу диплома биће нумерисана према бројевима са распореда пријављених и сви морају седети на својим местима због прозивања.

Број који је доделио надлежни референт за нумерисано седиште у свечаној сали се враћа референту у соби 320 приликом враћања тога.

11,45-12,45 – преузимање и облачење тога одвијаће се на II спрату соба број 320, где се оставља лична карта до краја промоције и враћају тоге.

Улазак у свечану салу је у 12.50 часова.

13 часова – додела диплома.

Након што вам Декан уручи диплому враћате се на своје место до завршетка свечане промоције.

Следи сликање заједничке фотографије у холу факултета.

Враћање тога је до 14.15 часова.

НАЈЛЕПШЕ ВАС МОЛИМО ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ ПРОТОКОЛА КАКО БИ СЕ СВЕЧАНА ПРОМОЦИЈА НЕСМЕТАНО ОДРЖАЛА И СА СОБОМ ПОНЕСИТЕ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ МАСКЕ.