Корекција распореда наставе за предмет Медицина и друштво – Важно обавештење

Предмет Медицина и друштво се састоји из три дела: Медицинске социологије, Медицинске етике и Социјалне медицине.
Студенти прво слушају наставу из Медицинске социологије која почиње прве недеље (04.10.2022. године), трајаће четири недеље и одржаваће се у амфитеатру Института за патологију.
Настава из Медицинске етике почиње пете недеље, а дванаесте недеље из Социјалне медицине.
Распоред наставе за Медицинску етику и Социјалну медицину биће накнадно објављен.
Распоред наставе за предмет Медицина и друштво – Медицинска социологија
I семестар школске 2022/2023. године
Распоред                     Уторак             Среда         Четвртак       Петак
16.30-18.00                  Б3                     Б1               A1                 A3