Истраживање – Црвени крст

Поштовани,

Црвени крст Србије спроводи истраживање на тему перцепције јавности о COVID – 19 и процесу вакцинације. Циљну групу чини студентска популација. У плану је да се истраживање реализује са узорком од укупно 3000 студената из Универзитетских центара Београд, Нови сад, Ниш и Косовска Митровица (сваки центар по 750 студената).

Молимо Вас за подршку у реализацији овог истраживања. Упитник, који се налази на следећем линку: https://eenew.ifrc.org/x/zCiyuZNb
намењен је студентима, анонимног је карактера и потребно је свега неколико минута за попуњавање истог. Молимо Вас да упитник проследите студентима на начин који сматрате да је најефикаснији (студентски парламент, интернет страница факултета, путем мејла и др.)
Резултате спроведеног истраживања, уколико желите, након реализације истог можемо доставити путем мејла.

За сва додатна питања у вези истраживања, стојим Вам на располагању.

С поштовањем,
БОЈАНА БАЊЕВИЋ
Стручни сарадник за прву помоћ и деловање у несрећама