ЦСНИРС – пета трибина

Драге колегинице и колеге,

Пета едукативна трибина Центра за стручни и научно-истраживачки рад студента биће одржана у понедељак, 21.03. у 15ч.

Традиционално, пету трибину под називом „Како упропастити рођену презентацију” одржаће проф. др Милош Бајчетић. Студенти који први пут презентују своје радове, али и студенти који већ имају искуства, моћи ће да сазнају како да се на најбољи начин изборе са изазовима презентовања рада на Мини симпозијуму.

Трибини се може приступити путем линка. Трибина ће такође бити снимљена и биће омогућено накнадно гледање.

Студенти који први пут пишу рад, у обавези су да присуствују на најмање 3 од 5 едукативних трибина које организује ЦСНИРС. Према члану 13. Правилника о раду Центра за стручни и научно-истраживачки рад студената, студенти који не испуне тај услов неће моћи да презентују рад на Мини симпозијуму.

Свим колегиницама и колегама желимо много среће у савладавању изазова који су пред нама!

Ваш ЦСНИРС