Обавештење о резултатима испита из Истраживачке етике у јануарско-фебруарском испитном року

Поштоване колегинице и колеге,

Обавештавамо вас о резултатима испитног теста и завршној оцени из Истраживачке етике.

Да бисте добили завршну оцену из овог предмета, неопходно је да предате завршни семинарски рад и да положите испитни тест (минимум бодова 6).

Уколико имате питања или приговоре можете писати на e-mail djurdja.jovanovic@med.bg.ac.rs .

Термин за предају индекса због уписа оцене из Истраживачке етике за све студенте је среда, 2. март 10-12 часова на Институту за медицинску и клиничку биохемију, други спрат, испред канцеларије број 9.

Термин за преузимање индекса са уписаном оценом за све студенте је петак, 4. март након 13 часова на Институту за медицинску и клиничку биохемију, други спрат, испред канцеларије број 9.

Прилог: