Пријава испита за мартовски испитни рок ИАС и ОАС

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ О МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ЗА СТУДЕНТЕ СВИХ ГОДИНА СТУДИЈА

Одлуком број 11/III-10/3 од 25.1.2022. одобрен је Мартовски испитни рок за полагање једног или више испита за студенте свих година интегрисаних академских студија и основних академских студија Сестринства.

Пријава испита за мартовски испитни рок је искључиво електронска од  24. фебруара 2022. до 2. марта 2022. године

Мартовски испитни рок ће се одржати од 14. марта 2022. до 18. марта 2022. године.

НАПОМЕНА : Да би пријава испита била могућа студенти морају  извршити уплату на свој       е-студент рачун два радна дана пре датума пријаве испита.

Анкету о вредновању педагошког рада наставника и сарадника, у зимском семестру школске 2021/2022.године можете попунити електронским путем.
Анкетирање обављате пријавом на студентски сервис са вашим корисничким именом и лозинком.

Попуњавање Анкете је обавезно и анонимно.

Пријави испита можете приступити тек након попуњавања Анкете!