Потврда испита из судске медицине у јануарско-фебруарском року

Потврда испита из судске медицине у јануарско-фебруарском испитном року (траје од 21. до 24. фебрауара 2022. године) вршиће се искључиво електронски попуњавањем  упитника на Ретикулуму (линк за потврду) у периоду од среде 9. фебрауара (од 8.00) до петка 11. фебрауара (до 23.59). Накнадна потврда испита неће бити могућа.

Секретар катедре апелује на колеге да испит потврде путем Ретикулума (корисничко име и шифра су исти као за портал еСтудент преко којег се врши пријава испита). Само изузетно, уколико постоје технички проблеми, испит потврђујете слањем мејла на danica.djukic@med.bg.ac.rs (у мејлу навести име и презиме студента, број индекса, контакт телефон и име испитивача код којег полажете).

Студенти који из рока у рок пријављују „техничке проблеме са логовањем на Ретикулум“ биће упућени да се јаве служби ЦИКТ ради решавања проблема!

Термини усмених испита биће објављени на сајту факултета најкасније до понедељка 14. фебруара 2022. године.

Напомена: Студенти који су већ потврдили испит за одложени јанурски рок не морају поново потврђивати испит.