Микробиологија – Измена обавештења за оверу зимског семестра

Поштовани студенти,

Одлуком Деканског колегијума, овера семестра ће се вршити као и у претходне две године у наредном семестру за двосеместралне предмете. То значи да студенти који имају услов за оверу семестра ће се аутоматски уписивати, док ће им се потписи у индексе давати током редовне наставе у другом семестру током вежби на Микробиологији. За студенте који закључно са 13.01.2021. немају услов за оверу семестра, важе услови из претходног обавештења.

Студенти који нису стекли услов за потпис зимског семестра обраћају се писаном молбом за надокнаду наставе уз приложено оправдање свог одсуства за више од два дозвољена одсуства са практичне наставе Шефу Катедре проф. др Наташи Опавски, које се предају секретару Института Славици Марјановић (приземље Института) 14.01.2022. године у периоду од 09 до 12 часова. Списак студената којима је одобрена надокнада и место одржавања биће објављени у току истог дана. Надокнаде ће се обавити у виду есејског теста за тему коју студент надокнађује у понедељак 17.01.2022. године од 13 часова.

Катедра за Микробиологију