Микробиологија – овера зимског семестра

Поштовани студенти,

настава у зимском семестру школске 2021/22 године се завршава 14.01.2022. године. Студенти који током последње недеље зимског семестра стекну услов за потпис семестра, исти добијају у петак 14.01.2022. године. Моле се студенти да се организују и да по један представник групе донесе индексе целе групе за потписе у семинарску салу на 1. спрату Института по следећем распореду: студенти који слушају наставу понедељком доносе индексе од 09 до 10 часова, студенти који слушају наставу уторком доносе индексе од 10 до 11 часова, студенти који слушају наставу средом доносе индексе од 11 до 12 часова и студенти који слушају наставу четвртком доносе индексе од 12 до 13 часова.  Моле се студенти да попуне индексе на следећи начин: предавања 30, вежбе 16, остало 14.

Студенти који нису стекли услов за потпис зимског семестра обраћају се писаном молбом за надокнаду наставе уз приложено оправдање свог одсуства са више од два дозвољена одсуства са практичне наставе Шефу Катедре проф. др Наташи Опавски, које се предају секретару Института Славици Марјановић (приземље Института) такође 14.01.2022. године у периоду од 09 до 12 часова. Списак студената којима је одобрена надокнада и место одржавања биће објављени у току истог дана. Надокнаде ће се обавити у виду есејског теста за тему коју студент надокнађује у понедељак 17.01.2022. године од 13 часова.

Катедра за Микробиологију