Обавештење за студенте који су поновили годину – Колоквијум Анатомија

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СУ ПОНОВИЛИ ГОДИНУ У ВЕЗИ ПОЛАГАЊА КОЛОКВИЈУМА ИЗ АНАТОМИЈЕ

Према Статуту Медицинског факултета колоквијуми важе две школске године укључујући и годину слушања наставе. Након овог периода студенти губе бодове са колоквијума које су стекли, али имају право да уз уложену молбу Катедри за ужу научну област Анатомија поново изађу на колоквијум и стекну нове бодове. Први колоквијум је заказан за 26.11.2021. Неопходно је да студенти до 19.11.2021. приложе молбу за излазак на колоквијум секретару Института за анатомију.

Студенти генерације 2020/2021 који нису имали колоквијуме у току школске године уколико желе да остваре поене имаће прилику да непосредно пре јануарског испитног рока изађу на колоквијум који ће обухватати питања са колоквијума I II и III (области горњи и доњи екстремитет, грудни кош, абдомен, карлица и глава и врат).

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА 2021/2022