Важно овавештење – Микробиологија

Обавештавају се студенти друге године да су на Ретицулуму- ИАС Микробиологија 2021/2022 постављени линкови за приступање групама на платформи МС Теамс ради присуствовања семинарима који се одржавају према распореду. Моле се студенти да преко линка приступе својој групи у којој слушају практичну наставу из Микробиологије.
Такође, постављен је на Ретицулуму, линк за приступање групи “Предавања”. Моле се сви студенти друге године који се до сада нису пријавили, да се пријаве на овај линк. Рок за пријављивање на постављене линкове је петак 5.11.2021. године због формирања група на МС Теамс-у. Студенти који се не пријаве до наведеног термина, неће моћи да присуствују обавезној семинарској настави.

Катедра за микробиологију