Медицина и друштво – потписивање индекса за студенте који су испит положили код доц. др Данијеле Тиосављевић

Упис оцена и потписи за слушање за предмет Медицина и друштво за студенте који су испит положили код доц. др Данијеле Тиосављевић биће организован у уторак 12.10. 2021. Потребно је да донесете попуњен индекс и картоне из Медицинске етике и Медицинске социологије попуњене личним подацима.

У индекс ОБАВЕЗНО претходно попунити податке о полагању испита:

„Назив предмета“ – Медицина и друштво

„Назив предиспитне обавезе“ – унети у три реда – Медицинска социологија, Медицинска етика, Социјална медицина.

„Датум полагања“ – 28.1.2021. за јануарски рок, 18.3.2021. за мартовски рок, 18.5.2021. за мајски рок, 31.8.2021. за септембарски рок, 23.9.2021. за октобарски рок.

На страни на којој се добија потпис за слушање наставе ( друга страна индекса) напишите одвојено Медицинска социологија и Медеицинска етика предавања 2, вежбе 0, друго 2.

Индексе са картоном оставите на обележеном месту, испред огласне табле Катедре хуманистичких наука од 9:00 до 11:00. Потписаи индекси се преузимају на истом месту, истог дана од 12:00 до 14:00

Студенти индексе не морају доносити лично.

Моле се студенти да поштују наведене термине за упис због епидемиолошке ситуације.

Катедра хуманистичких наука