ОКП 2 Распоред – Институт за ортопедију “Бањица”

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ ПРАКСЕ II

• Настава из Основа клиничке праксе II је само практична (вежбе), без теоретских предавања и семинара; одвија се током трећег семестра друге године студија.
  • Настава почиње 4. октобра 2021. и траје до 14. јануара 2022. – 15 недеља. Укупан број часова је 40. Настава се одвија петком од 8-12.30 и, у договору са наставницима и сарадницима, понедељком, четвртком и петком током дежурства хитне службе. Дозвољено је да се у договору са наставником или сарадником настава одвија током дежурства наведеног наставника / сарадника с тим што се једно преподне или поподне рачуна као 6 часаова, а рад ноћу од 19ч до 7 ујутру као 12 часова.
  • Задужени наставници и сарадници:

др Данило Јеремић

др Станислав Рајковић

клин.асс.др Александар Јевтић

клин.асс.др Андреја Баљозовић

клин.асс.др Марко Алексић

клин.асс.др Бранислав Кривокапић

• Картони студената морају бити код асистената / сарадника и време проведено на вежбама регистровано. На крају наставе клинички асистент или сарадник који је водио вежбе потписује картон. Студент након тога пријављује колоквијум – тест, који се одвија на последњим вежбама. Списак одговорних наставника који ће потписивати индексе за оверу семестра као и списак наставника који ће потписивати пријаве и колоквијуме након теста ће бити накнадно обајвљене на интернет страници Медицинског факултета.
  • Практикум са објашњеним вештинама из Основа клиничке праксе II је у штампи и излази у првом семестру школске 2021/2022. године.
  • Сви студенти морају да обезбеде:
  • Фотографију која мора бити залепљена на картон
  • Беле мантиле, мајице, панталоне и белу обућу, маске и рукавице

Списак студената за огласну таблу  – ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ ПРАКСЕ II – II ГОДИНА

1. октобар 2021.