Обавештење за октобарски испитни рок – Судска медицина

Потврда испита из судске медицине у октобарском испитном року (траје од 23. до 28. септембра) вршиће се искључиво електронски попуњавањем упитника на платформи Ретикулум:
(овај линк је стално доступан на страници курса из судске медицине или потражите курс ПОТВРДА ИСПИТА на Ретикулуму)
у периоду:
ОД ПОНЕДЕЉКА, 13. СЕПТЕМБРА У 8ч
ДО УТОРКА, 14. СЕПТЕМБРА У 14ч
Термини усмених испита биће објављени најкасније у четвртак, 16. септембра до
16ч.
Секретар катедре апелује на колеге да испит потврде путем Ретикулума (корисничко име и шифра су исти као за портал еСтудент преко којег се врши пријава испита). Само изузетно, уколико постоје технички проблеми, испит потврђујете слањем мејла на danica.cvetkovic@med.bg.ac.rs  (у мејлу навести име и презиме студента, број индекса, контакт телефон и име испитивача код којег полажете).
Напомена: Све информације у вези са испитним роком налазиће се на сајту факултета и на Ретикулуму (на страници курса из судске медицне), па се студентима саветује да долазак на институт буде искључиво у термину усменог испита. На испит понети уредно попуњену белу пријаву.