ОАС Хистологија и ембриологија – обавештење за испит – СЕПТЕМБАР

ХИСТОЛОГИЈА И ЕМБРИОЛОГИЈА
ОАС – СЕСТРИНСТВО

Испит из хистологије и ембриологије ће се организовати уз придржавање следећих мера:

• Студенти, наставници и остали запослени не треба да улазе у унутрашње просторије Факултета ако имају повишену температуру, кашаљ, ’’кратак дах’’, као и ако су под сумњом да би могли да буду заражени са SARS-CoV-2 или су могли да буду у контакту са особама позитивним на SARS-CoV-2.
  • На испит понети индекс и белу пријаву са холограмом.
  • Студенти у зграду Хистофизиологије улазе 5 минута пре заказаног термина испита. До тада студенти који полажу испит треба да буду на отвореном простору испред зграде.
  • Студенти у зграду Хистофизиологије улазе на главни улаз.
  • У затвореном простору обавезно је ношење маски.
  • На улазу у просторије Института за хистологију и ембриологију, у приземљу, биће постављени дозатори са средством за дезинфекцију руку, уз писано упутство о коришћењу.
  • Само студенти који су пријавили испит из хистологије и ембриологије имају право да изађу на испит у текућем испитном року.

Испит из хистологије и ембриологије у септембарском испитном року одржаће се у среду 01.09.2021. у 09:00 на Институту за хистологију и ембриологију у великој вежбаоници у приземљу.