Термин и место полагања Практичног испита из микробиологије – септембарски рок 2021

Практични испит из Микробиологије ће се одржати у понедељак, 30. августа у два термина (10-10:45 и 11-11:45), обзиром на велики број пријављених студената. Моле се студенти да дођу барем 10 минута раније како би им благовремено било додељено место у амфитеатру и испит почео на време.
Обавезно је доношење попуњених белих пријава на практични испит у амфитеатре.

Распоред студената по амфитеатрима и терминима се налази у Ексел табели у прилогу.

Резултати практичног испита из Микробиологије ће бити постављени на огласној табли Института за микробиологију и имунологију у уторак, 31. августа у 9 часова, као и послати за објаву на сајт Факултета.

Увид у тестове је заказан за уторак, 31. август од 10-⁠10:30 часова.

Заказивање усменог дела испита за студенте који буду положили практични испит је у уторак, 31. августа у 11 часова у канцеларији наставника, сем за следеће наставнике:

Проф. др Драгана Вуковић – термин испита ће бити истакнут 31. августа.
Проф. др Тања Јовановић – полагање усменог дела испита је заказано за четвртак, 2. септембар са почетком у 9 часова.
Проф. др Ивана Дакић – полагање усменог дела испита је заказано за 31. август у 11 часова.
Проф. др Маја Ћупић – полагање усменог дела испита је заказано за 1. септембар са почетком у 9 часова.
Доц. др Елеонора Дубљанин – полагање усменог дела испита је заказано за 31. август у 13 часова.

Усмени испити се могу одржати и истог дана када је заказивање самог испита.

Због актуелне епидемиолошке ситуације, студенти се моле да поштују правила физичког дистанцирања и да на испит понесу заштитне маске