Хистологија и ембриологија – потврда испита – Септембарски испитни рок

СЕПТЕМБАРСКИ Испитни рок – хистологија и ембриологија

2020/21. год.

ПОТВРДА ИСПИТА је обавезна и то у понедељак, 23.08.2021. од 00:00 до 23:59.

У овом року потврда испита ЗА СВЕ СТУДЕНТЕ ће се вршити попуњавањем упитника на Ретикулумy:

(http://reticulum.med.bg.ac.rs/moodle/mod/feedback/view.php?id=31667)

у наведеном периоду. Неопходно је одговорити на сва питања у упитнику и у назначеном термину да би се пријава сматрала валидном.

Студенти који не успеју да се улогују на Ретикулум потврду испита могу послати на мејл tamara.martinovic@med.bg.ac.rs искључиво у оквиру наведеног термина за потврду.

У мејлу обавезно напишите:

• Ваше име, презиме, број индекса и контакт телефон
  • име испитивача код кога полажете хистологију и ембриологију у овом року.
  • да ли полажете и анатомију у овом року и код ког испитивача (да не би дошло до преклапања термина испита).

Уколико мејл не садржи све назначене податке или се потврда изврши ван назначеног термина, потврда испита неће бити прихваћена.

Термини полагања испита из хистологије и ембриологије биће истакнути на сајту Факултета и на ретикулуму.

Из епидемиолошких разлога у наредном периоду неће бити организоване предиспитне вежбе. Током испита ће се обавити провера целокупног знања из хистологије и ембриологије.

Студенти су у обавези да на испит понесу индекс и белу пријаву са холограмом.

За студенте који полажу 4. пут (и више) обавезно је да уплате следећи износ на рачун Факултета.

За студенте који полажу 4. пут (и више) преузмите обавештење ОВДЕ