Mикробиологија – потврда изласка на испит у МАЈСКОМ испитном року

Потврда изласка на испит из предмета Микробиологија у МАЈСКОМ испитном року школске 2020/2021. обављаће се онлајн путем линка https://forms.gle/K2DNydGpo8SErY9d9 .

За пријаву је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку. Испит је могуће потврдити НАЈКАСНИЈЕ ДО ПЕТКА 07.05.2021. у 20 ЧАСОВА, накнадне пријаве неће бити уважене.

Распоред термина одржавања усмених испита студената код наставника биће истакнути на сајту Медицинског факултета најкасније у УТОРАК 11. МАЈА. Испити ће се одржавати од СРЕДЕ 13.05.2021. до ПЕТКА 21.05.2021. године.

Студенти су дужни да на испит донесу адекватно попуњену белу пријаву и индекс.

Уколико постоје проблеми приликом потврде испита студенти могу да се обрате секретару Института за микробиологију и имунологију путем мејла slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs