ЦСНИРС – пета трибина

Драге колегинице и колеге,

Пета едукативна трибина Центра за стручни и научно-истраживачки рад студента биће одржана у петак, 09.04. у 17h.

Традиционално, пету трибину под називом „Како упропастити рођену презентацију” одржаће проф. др Милош Бајчетић. Студенти који први пут презентују своје радове, али и студенти који већ имају искуства, моћи ће да сазнају како да се на најбољи начин изборе са изазовима презентовања у онлајн окружењу.

Трибини се може приступити путем линка. Трибина ће такође бити снимљена и биће омогућено накнадно гледање.

Студенти који први пут пишу рад, у обавези су да присуствују на најмање 3 од 5 едукативних трибина које организује ЦСНИРС. Према члану 13. Правилника о раду Центра за стручни и научно-истраживачки рад студената, студенти који не испуне тај услов неће моћи да презентују рад на Мини симпозијуму.

Свим колегиницама и колегама желимо много среће у савладавању изазова који су пред нама!

Ваш ЦСНИРС