Кaтeдрa зa мeдицинску физиoлoгиjу-Oбaвeштeњe o вaнрeднoм мaртoвскoм рoку шк. 2020/21. гoд.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ ИСПИТА ИЗ МЕДИЦИНСКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ У ВАНРЕДНОМ МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШК. 2020/2021. ГОДИНЕ

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда изласка на усмени испит вршиће се путем мејла упућеног Катедри за медицинску физиологију. Молимо да мејл буде послат најкасније до ПОНЕДЕЉКА, 08. МАРТА 2021. у 15 часова.

Мејл послати на адресу: medicinskafiziologija@med.bg.ac.rs (у пољу CC уписати е-маил адресу дежурног асистента за јануарски рок: bilja.djuric@ymail.com – није gmail, већ ymail)

Subject: Потврда испита – Медицинска физиологија – ванредни мартовски рок

Текст мејла:

Потврђујем излазак на испит из Медицинске физиологије у ванредном мартовском испитном року.

Налазим се на листи испитивача – име и презиме испитивача.

На испитном списку сам под редним бројем – уписати број са испитне листе (не са контролног списка!)

Ваше име и презиме и број индекса.

Напомене:

Студенти који су колоквијум из биофизике положили пре 1. октобра 2019. године исти морају полагати поново јер је важење колоквијума две школске године. Студенти који не положе колоквијум из биофизике немају право на полагање испита из Медицинске физиологије.

УСМЕНИ ИСПИТ

О термину одржавања усменог испита ћете бити накнадно обавештени.