Судска медицина – термини потврде испита

Потврда испита из судске медицине у фебруарском испитном року (траје од 22. до 26. фебруара 2021. године) вршиће се искључиво електронски коришћењем ОН-ЛИНЕ ПЛАТФОРМЕ РЕТИКУЛУМ и то попуњавањем упитника на следећем линку

(овај линк ће бити стално доступан на страници курса из судске медицине) у периоду

ОД ПОНЕДЕЉКА, 15. ФЕБРУАРА У 8 č ДО УТОРКА, 16. ФЕБРУАРА У 14č

Студенти чији налози на ретикулуму нису активни испит потврђују слањем мејла на danica.cvetkovic@med.bg.ac.rs

(у мејлу навести име и презиме студента, број индекса, контакт телефон и име испитивача код којег полажете).

ВАЖНО: Студенти који нису предали студентске картоне неће моћи да добију потписе за одслушан семестар и положен испит, па је неопходно да картоне донесу што пре, да би потврда испита била уважена! Неправилно попуњене потврде изласка биће одбачене и нећете моћи да добијете термин за полагање усменог испита. Накнадна потврда испита неће бити могућа.

Термини усмених испита ће бити објављени у четвртак, 18. фебруара 2021. до 18ч.

Напомена: Све информације у вези са испитним роком налазиће се на сајту факултета и на он-лине платформи ретикулум (на страници курса из судске медицне), па се студентима саветује да долазак на институт буде искључиво у термину усменог испита. На испит понети уредно попуњену белу пријаву.