Додатно обавештење за потврду испита из Клиничке биохемије

Додатно обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Клиничке биохемије у јануарском испитном року школске 2020/2021. године

Обавештавамо студенте да су у обавези да, поред потвде изаска на испит из Клиничке биохемије преко платформе Ретикулум, додатно потврде испит доношењем беле пријаве на Институт за медицинску и клиничку биохемију.

Само студенти који су предали беле пријаве на Институтy за медицинску и клиничку биохемију ће моћи да приступе испиту у овом року.

Попуњене беле пријаве можете донети на Институт за медицинску и клиничку биохемију од понедељка до четвртка (18. 1. 2021. до 21. 1. 2021. год.) у периоду од 10 h do 13 h. Беле пријаве треба убацити у сандуче које се налази на улазу у Инситут. Није неопходна лична потврда испита.

Катедра биохемије