ЦСНИРС – прва трибина: Увод у научно-истраживачки рад

Драге колегинице и колеге,

Прва едукативна трибина Центра за стручни и научно-истраживачки рад студента биће доступна путем платформе од 18. децембра. Све трибине ће бити доступне до краја семестра.

Тема прве трибине је увод у научно-истраживачки рад. У оквиру трибине постоје три предавања из области претклиничких, клиничких и епидемиолошких истраживања.

Позивамо све студенте да погледају сва предавања, али за присуство ће бити довољно одслушати одговарајуће предавање и одговорити на питања након тога.

Студенти који први пут пишу рад дужни су да одгледају предавање из одговарајуће области и након тога одговоре на пет кратких питања везаних за садржај предавања.

Студенти који први пут пишу рад, у обавези су да присуствују на најмање 60%  едукативних трибина које организује ЦСНИРС. Према члану 13. Правилника о раду Центра за стручни и научно-истраживачки рад студената, студенти који не испуне тај услов неће моћи да презентују рад на Мини симпозијуму!

Ваш ЦСНИРС