Мастер академске студије – Децембарски испитни рок

ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК

Пријава испита за мастер програм Јавно здравље у децембарском испитном року је од 1.12. до 07.12.2020.године. Студенти у овом року могу пријавити испите из предмета: Основи јавног здравља, Животна средина и здравље и Радна средина и здравље.
Школарина мора бити измирена по динамици рата из уговора, јер у супротном пријава испита није могућа.На испиту је обавезна бела пријава без холограма (купује се у скриптарници факултета).

Пријава испита за мастер програм Менаџмент у систему здравствене заштите у децембарском испитном року је од 01.12. до 07.12.2020.године. Студенти у овом року могу пријавити испите из предмета : Менаџмент у систему здравствене заштите, Организационо понашање и Системи здравствене заштите.

Пријава испита за мастер програм Физичка активност, здравље и терапија вежбањем у децембарском испитном року је од 01.12. до 07.12.2020.године. Студенти у овом року могу пријавити следеће испите: Методологија научног и клиничког истраживања у спортским наукама са основним принципима етике, Биостатистика у области превенције и терапије вежбањем и Јавно-здравствени аспекти физичке активности и вежбања.