Изборни предмет-Медицински значајне хемијске реакције кроз огледе и примере

OBAVEŠTENJE

Izborni predmet-Medicinski značajne hemijske reakcije kroz oglede i primere

Predavanja i vežbe iz izbornog predmeta MEDICINSKE ZNAČAJNE HEMIJSKE REAKCIJE KROZ OGLEDE I PRIMERE će biti postavljeni online na Reticulumu sajta fakulteta sukcesivno: I snimljeno predavanje i vežba  u petak 11.12.2020. godine, II snimljeno predavanje i vežba u petak 18.12.2020. i III predavanje i vežba u petak 25.12.2020.godine. Na kraju odslušanih predavanja i vežbi, 25.12.2020.god. biće postavljen kviz od 6 zadataka sa 4 ponudjena odgovora, od kojih je jedan tačan. Kviz obuhvata prva dva predavanja i vežbe. Studenti će imati pristup kvizu samo jednom u trajanju od 20 minuta, tako da sa položenim testom (minimum 4 tačna odgovora), ispunjava se uslov za upis odslušanog izbornog predmeta u indeks.

Odgovorni nastavnik: prof. dr Nataša Avramović