МИКРОБИОЛОГИЈА – Обавештење у вези са приступом на курсу из Микробиологије на платформи Ретикулум

Поштовани,

Обавештавамо Вас да су студенти друге године уписани  на курс из Микробиологије “IAS – Mikrobiologija 2024/2025” на Ретикулуму. Моле се студенти друге године који нису до сада приступали Ретикулуму да то учине најкасније до уторка 01.10.2024. како би њихове студентске мејл адресе биле препознате од стране система и на тај начин омогућили да их упишемо на наведени курс. Такође, неопходно је да се студенти, који за сада немају приступ наведеном курсу, јаве путем мејла асист. др Стефану Мијатовићу на stefan.mijatovic@med.bg.ac.rs уз напомену да се претходно пријаве на платформу Ретикулум. Студенти претходно треба да провере да ли је на њиховој страници видљив курс из Микробиологије одабиром опције СВИ курсеви. У мејлу је неопходно навести име, презиме, број индекса и групу.

Катедра микробиологије