ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 1 – Проф. др софија Мићић Кандијаш

Уписивање резултата за студенте са списка од 1 до 138 који су положили колоквијум, обавиће се у среду, 21. 6. 2023. на Катедри хуманистичких наука. Студенти су обавезни да оставе индексе с уписаним називом предмета у испитној рубрици (БЕЗ ДАТУМА ПОЛАГАЊА) у периоду од 9 до 10 х у одговарајућу означену полицу испред улаза на катедру. Индекси се могу преузети од 13ч.

Уписивање резултата за студенте са списка од 139 до 268 који су положили колоквијум, обавиће се у четвртак, 22. 6. 2023. на Катедри хуманистичких наука. Студенти су обавезни да оставе индексе с уписаним називом предмета у испитној рубрици (БЕЗ ДАТУМА ПОЛАГАЊА) у периоду од 9 до 10 х у одговарајућу означену полицу испред улаза на катедру.Индекси се могу преузети од 13ч.