Колоквијум 2 из Микробиологије – обавештење за студенте који изостаjу са 1. термина колоквијума

Колоквијум 2 из Микробиологије – обавештење за студенте који изостану са 1. термина колоквијума

По правилу, студентима који буду изостали са 1. термина Колоквијума 2 (29. април 2023.), а изађу само на 2. термин (5. мај 2023.), укупан број поена са Колоквијума 2 се умањује за 20%. Правило има изузетак у следећа два случаја:

1. Колеге које због одласка на студентски Конгрес буду изостале са 1. термина Колоквијума 2. Ови студенти је неопходно да потврде да учествују на студентском Конгресу регистровањем на следећем линку:

…а најкасније до уторка, 25. априла у 12 часова. Списак се упоређује са списком достављеним од стране Студентског парламента. Накнадне пријаве неће бити уважене.

2. Студенти који из оправданих здравствених разлога нису присутни на првом термину Колоквијума 2. Ови студенти је неоподно да доставе следеће скениране документе:

А) Молбу за присуство на 2. термину Колоквијума 2 и

Б) одговарајуће лекарско оправдање

…на мејл Института за микробиологију и имунологију (mikrobiologija.imi@gmail.com) најкасније до 1. маја 2023. у 12 часова. Накнадно достављена документација неће бити уважена.