Хистологија и ембриологија – Обавештење за студенте поновне прве године у вези полагања колоквијума из Хистологије и ембриологије

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ПОНОВНЕ ПРВЕ ГОДИНЕ У ВЕЗИ ПОЛАГАЊА КОЛОКВИЈУМА ИЗ ХИСТОЛОГИЈЕ И ЕМБРИОЛОГИЈЕ

Студент који је ове године први пут уписао поновну прву годину студија може поднети захтев Kатедри за хистологију и ембриологију да поништи и поново полаже колоквијум или колоквијуме који није положио или није задовољан бројем освојених поенa.

Захтев за поништењем I колоквијума из хистологије и ембриологије подноси се 16.12.2019. од 10.00 до 11.00 часова секретару Института за хистологију и ембриологију.

Колоквијум се полажe у термину редовног полагања колоквијума и важе у текућој школској години.