Обавештење за студенте V године – Надокнада практичне наставе

Школска 2021 / 2022 година

ХИРУРГИЈА СА АНЕСТЕЗИОЛОГИЈОМ

НАДОКНАДА практичне наставе
Наставна база Клиника за грудну хирургију
Универзитетског клиничког центра Србије

од 30.05.2022. године до 03.06.2022. године

Студенти 5. године из Подгрупа А, Б, Ц и Д који нису одрадили вежбе у својим терминима могу да дођу на НАДОКНАДУ од 30.05.2022. до 03.06.2022. године термину од 10 часова сваког радног дана. Распоред група остаје исти. (Понедељак – III група, Уторак – IV група, Среда – V група, Четвртак – I група, Петак – II група)

Студенти обавезно морају на себи имати униформу, кломпе, бели мантил и хируршку маску. Студенти морају доћи 15 минута пре почетка вежби како би се припремили за наставу. Практична настава траје 2 школска часа у континуитету.

Молимо све студенте да поштују сатницу и распоред у прилогу

Студенти који су по ранијим распоредима имали практичну наставу у Клиници за грудну хирургију УКЦС-а јављају се техничком секретару Клинике, док студенти који су по ранијим распоредима имали  практичну наставу у Клиници  за онколошку хирургију ИОРС-а јављају се Кл. асс др Дејану Стојиљковићу.

За практичну наставу студенти морају имати доказ о комплетно спроведеној имунизацији против SARS-Cov 2(14 дана после друге дозе вакцине) или доказ о прележаној болести COVID 19 (отпусна листа из болнице или одговарајућа потврда из ковид амбуланте) или серолошки доказ о постојању анти SARS-Cov 2 IgG антитела или негативан резултат бриса назофарингса (PCR или антигенски тест) не старији од 72 часа.

Настава је обавезна уз све препоручене епидемиолошке мере.

Шеф наставне базе
Грудна хирургија