ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ О ТЕСТУ РЕТЕНЦИЈЕ ЗНАЊА ЗА СТУДЕНТЕ ШЕСТЕ ГОДИНЕ ШК. 2021/2022.

Објављен је распоред полагања Теста ретенције знања по амфитетрима и Упутство за студенте.

Тест ретенције знања за студенте шесте године студија, одржаће се 16.4.2022. године у 10,00 часова у амфитеатрима Медицинског факултета.

Тестирање је анонимно и обавезно.

Након обављеног теста студенту ће бити уписано у индексу да је приступио тестирању, што ће бити услов за узимање уверења о дипломирању.

Председник Комисије                                                                                                                Продекан

Проф. др Милош Кораћ, ср.                                                                                      Проф. др Душан Попадић, ср.

Прилог: