Хистологија и ембриологија – обавештење за испит – СЕПТЕМБАР

Испит из хистологије и ембриологије ће се организовати уз придржавање следећих мера:

• Студенти, наставници и остали запослени не треба да улазе у унутрашње просторије Факултета ако имају повишену температуру, кашаљ, ’’кратак дах’’, као и ако су под сумњом да би могли да буду заражени са SARS-CoV-2 или су могли да буду у контакту са особама позитивним на SARS-CoV-2.
  • На испит понети индекс и белу пријаву са холограмом.
  • Студенти у зграду Хистофизиологије улазе 5 минута пре заказаног термина испита. До тада студенти који полажу испит треба да буду на отвореном простору испред зграде.
  • Студенти у зграду Хистофизиологије улазе на главни улаз.
  • У затвореном простору обавезно је ношење маски.
  • На улазу у просторије Института за хистологију и ембриологију, у приземљу, биће постављени дозатори са средством за дезинфекцију руку, уз писано упутство о коришћењу.
  • У процедури за извлачење испитних питања, студент неће додиривати картоне на којима су питања већ ће се питања одређивати коришћењем компјутерских програма за насумично одређивање бројева или тако што ће наставник одбројати картоне са питањем на инструкцију студента.
  • Само студенти који су пријавили и потврдили испит из хистологије и ембриологије имају право да изађу на испит у текућем испитном року.
  • Заказани термини полагања испита се накнадно не могу мењати.