Судска медицина – потврда испита, септембарски рок

Потврда испита из судске медицине у септембарском испитном року (траје од 30. августа до 6. септембра) вршиће се искључиво електронски попуњавањем упитника на платформи Ретикулум:

(овај линк је стално доступан на страници курса из судске медицине или потражите курс ПОТВРДА ИСПИТА на Ретикулуму) у периоду

ОД ПОНЕДЕЉКА, 16. АВГУСТА У 8 часова
ДО УТОРКА, 17. АВГУСТА У 14 часова

Термини усмених испита биће објављени најкасније у четвртак, 18. августа до 16 часова.

Секретар катедре апелује на колеге да испит потврде путем Ретикулума (корисничко име и шифра су исти као за портал еСтудент преко којег се врши пријава испита).
Само изузетно, уколико постоје технички проблеми, испит потврђујете слањем мејла на danica.cvetkovic@med.bg.ac.rs (у мејлу навести име и презиме студента, број индекса, контакт телефон и име  испитивача код којег полажете).

Напомена: Све информације у вези са испитним роком налазиће се на сајту факултета и на Ретикулуму (на страници курса из судске медицне), па се студентима саветује да долазак на институт буде искључиво у термину усменог испита.

На испит понети уредно попуњену белу пријаву.