ДЕЧЈА ХИРУРГИЈА- НАСТАВНА БАЗА ИМД- ВАЖНО!!!!

Poštovani studenti,

Kao što znate praktična nastava počinje 10.5.2021. godine u 8 i 30 časova.
Svi studenti koji NISU vakcinisani, koji NISU vakcinisani drugom dozom i kojima NIJE prošlo dve nedelje od vakcinacije drugom dozom moraju biti testirani brzim antigenskim testom pre ulaska u nastavnu bazu!!! Takođe, svaki student mora da donese popunjen epidemiološki upitnik (U PRILOGU) koji je propisao Medicinski fakultet!!
Testiranje će se vršiti u Institutu za zdravstvenu zaštitu majke i deteta na glavnom ulazu (ul. Radoja Dakića br. 8) u montažnom belom objektu sa leve strane u 7 i 45h , kako bi rezultat bio pre popčetka vežbi. Molimo vas da poštujete vreme dolaska!
Studenti koji su komplet vakcinisani, a prošlo je više od dve nedelje od druge vakcine, ne testiraju se, neophodno je da donosu potvrdu o vakcinaciji na uvid!!
Ovo obaveštenje se odnosi samo na studente koji dečju hirurgiju vežbaju u nastavnoj bazi IMD!

Katedra hirurgije
Nastavna baza dečje hirurgije  IMD