Јулски рок – Резултати испита из изборног предмета Биоетика 3 за студенте који су наставу слушали на Ретикулуму

• Биоетика 3

Списак студената који су испит из предмета Биоетика 3 положили преко задатака је прилогу. Студенти који нису положили могу испит полагати у августовском року слањеm решених задатака на адресу mfub.ethics@yahoo.com до 12.08.2020.
    Задаци и презентација “Етички принципи” коју је потребно прегледати да бисте савладали примену етичких принципа у решавању задатака остају исти (можете их наћи на ретикулуму). Молимо студенте који су положили да донесу попуњену белу испитну пријаву са холограмом и убаце је у обележену кутију испред огласне табле Катедре хуманистичких наука. Уписивање индекса ће бити накнадно организовано.

Катедра хуманистичких наука