Катедра интерне медицине – Нефрологија

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА НАСТАВНИКЕ, САРАДНИКЕ И СТУДЕНТЕ ИНТЕРНЕ МЕДИЦИНЕ КОЈИ ВЕЖБАЈУ ОБЛАСТ НЕФРОЛОГИЈЕ

Поштовани наставници, сарадници и студенти добили смо одлуку Координациног тела Медицинског факултета да се на 15 дана зауставе вежбе на области нефрологије, због епидемиолошких проблема који се понављају. Покушаћемо да се те вежбе надокнаде у зависности од ситуације поводом епидемије.

ДРАГИ СТУДЕНТИ ВАША ЈЕ ОБАВЕЗА ДА ОРГАНИЗОВАНО ЗА СВАКИ ДАН ПО ЈЕДАН ВАШ ПРЕДСТАВНИК САКУПИ КАРТОНЕ И ПРЕДА ИХ СЕКРЕТАРИЦИ БИСИ НА НЕФРОЛОГИЈИ. СВИ КАРТОНИ МОРАЈУ БИТИ ПРЕДАТИ ДО ЧЕТВРТКА. КАРТОНИ ЋЕ БИТИ ПОТПИСАНИ И МОЖЕТЕ ИХ ПРЕУЗЕТИ У ПЕТАК ОД 13.00 ДО 14.00 ЧАСОВА. ИСТО ИХ ПРЕУЗИМА ДОГОВОРЕНИ ВАШ ПРЕДСТАВНИК. НЕМОЈТЕ ДОЗВОЛИТИ ДА ПОСЛЕ ТРАЖИТЕ КАРТОНЕ ПО ФАКУЛТЕТУ. ПОЈЕДИНАЧНО СЕ НЕЋЕ ПРИМАТИ КАРТОНИ, МОЛИМО ДА СЕ ОРГАНИЗУЈЕТЕ. Надамо се да разумете зашто нам је потребна Ваша организованост.

Драги студенти Вама 16. новембра почињу вежбе из области гастроентерологије. Оне ће се одржавати на клиници за гастрентерологију КЦС и гардеробу ћете користити у истој клиници.

Шеф Катедре интерне медицине
проф.др Миодраг Н.Крстић