ЗАКАЗИВАЊЕ ИСПИТА ИЗ ПЕДИЈАТРИЈЕ ЗА НОВЕМБАРСКИ РОК – НАСТАВНА БАЗА ИМД

Poštovani studenti,

Zakazivanje ispita iz predmeta Pedijatrija u nastavnoj bazi Institut za majku i dete (IMD) je 9. i 10.11.2020. u terminu od 9 – 11časova.

Telefon za zakazivanje ispita 31 08 160 (sestra Ljubica).

NAKON TELEFONSKOG ZAKAZIVANJA ISPITA NEOPHODNO JE DA :

1. Student potvrdi izlazak na ispit  iz predmeta PEDIJATRIJA mailom  dva dana pre zakazanog termina održavanja ispita. Potrebno je ostaviti lične podatke, broj indeksa i broj telefona, kao i ime i prezime nastavnika. Podatke slati na sledeću mail adresu:  imdnastava@ptt.rs
  1. Na dan ispita student donosi indeks, belu prijavu i karton (ONI KOJI SU VEŽBALI 2019/20. U UDK PREUZETI KARTON IZ NASTAVNE BAZE UDK).
  1. Prilikom dolaska na ispit, studenti dolaze na glavni ulaz iz ulice Radoje Dakić, OBAVEZNO sa maskom!
  1. Studenti koji su imali  znake respiratorne infekcije ili povišenu telesnu temperaturu, prethodnih nedelja,  kao i oni studenti  koji su bili u rizičnom kontaktu sa nekim od obolelih od  COVID – a 19 u obavezi su da to prijave tehničkom sekretaru nastavne baze Katedre (mailom ili telefonom)

Srdačan pozdrav,

Nastavna baza Pedijatrije IMD