Обавештење о настави из предмета Микробиологија која се одржава путем Microsoft Teams-a

Семинарска настава из предмета Микробиологија одржаваће се путем Microsoft Teams-а. Линкове путем којих студенти могу да пошаљу захтев за приступ групи као и праћење семинара можете преузети на платформи Ретикулум у оквиру „Опште секције“. Могуће су измене у предвиђеном распореду одржавања онлајн наставе, те се моле студенти да редовно прате обавештења на сајту Медицинског факултета и на Ретикулуму. Онлајн семинару можете приступити након покретања семинара од стране наставника. Информације о коришћењу сервиса можете преузети са сајта Медицинског факултета.

Потребно је да студенти најкасније до петка 30.10.2020. путем налога оформљених од стране Медицинског факултета пошаљу захтев за приступ својој групи.