Онлајн настава за специјалистичке студије – Начин логовања

Студенти специјалистичких грана који су на двосеместралној настави  и ужих специјалистичких грана могу приступити достављеним наставним материјалима на reticulum.med.bg.ac.rs

Студентима грана отворени су кориснички налози где су корисничко име и лозинка исти у формату броја индекса.

Односно, xx-aa-yyy где је:

xx – година уписа,  aaa – словна ознака гране специјализације (сва слова мала латиницом)  и  yyy – број индекса (једна, две или три цифре).

Напомена:
Како је ознака специјализације из трансфузиологије у индексима иста као и ознака уже специјализације из клиничке трансфузиологије (tf) корисничка имена уже специјализације из клиничке трансфузиологије су измењена тако да словна ознака гласи ktf.

СПИСАК КООРДИНАТОРА ПО КАТЕДРАМА

Све катедре Факултета су делегирале по једног или више чланова који су прошли обуку из употребе система укључених у извођење онлајн наставе.
Молимо Вас да, уколико су Вам потребне, смернице или појашњења везана за извођење онлајн наставе потражите од свог координатора.

Остале вести из категорије