ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА КОЛОКВИЈУМ ИЗ ХЕМИЈЕ У МЕДИЦИНИ У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШК. 2019/20.

Потврда изласка на колоквијум из Хемије у медицини у октобарском испитном року  обавиће се електронским путем на mirjana.djacic@med.bg.ac.rs или телефоном 011 36 07 130 у петак, 18. 9. 2020. у периоду од 9 до 11 часова.

Потврда ван наведеног термина неће се узети у обзир.

Приликом електронског пријављивања потребно је да:

А) Редовни студенти наведу:

Пријављујем се за полагање колоквијума из Хемије у медицини у октобарском испитном року

-име и презиме,

-бр. индекса,

-група,

-oбласт која се полаже,

-наставник

Б) Студенти који су Хемију у медицини слушали пре шк. 2019/20. године

поред наведеног под А) обавезно наводе и које шк. године су похађали наставу из Хемије у медицини.

Колоквијум ће се одржати у среду, 23. 9. 2020. године у Хистофизиолошком амфитеатру по следећем распореду:

Органска хемија у 9 h,

Хемија природних производа у 10:15 h.

Општа хемија  у 11:30 h,

На колоквијум треба понети попуњену белу испитну пријаву са холограмом, индекс, маску и рукавице.

Београд, 16. 9. 2020.                                                              Катедра за хемију у медицини