БИОЕТИКА 3  РЕТИКУЛУМ -⁠ јунско/⁠јулски рок

Списак студената који су испит из предмета Биоетика 3 положили преко задатака  у јунско-јулском року је прилогу. Студенти који нису положили у овом року могу испит полагати у јулском року слањеm решених задатака на адресу mfub.ethics@yahoo.com до 20. 07. 2020. Задаци и презентација “Етички принципи” коју је потребно прегледати да бисте савладали примену етичких принципа у решавању задатака остају исти (можете их наћи на ретикулуму). Своје одговоре потребно је да аргументујете и образложите етичким принципима, на основу прегледане презентације. Задатке решавате тако што идентификујете етичке принципе који су присутни у дилеми у задатку, и наведете који етички принцип има предност у датом примеру. Дакле, одговор “није морално” или “јесте морално” није довољан уколико нисте навели етички принцип којим сте се водили приликом резоновања.
Молимо студенте који су положили Биоетику 3 у овом року да донесу попуњену белу испитну пријаву са холограмом и убаце је у обележену кутију испред огласне табле Катедре хуманистичких наука до петка 03.07.2020. Уписивање индекса ће бити накнадно организовано.

Списак студената

Катедра хуманистичких наука