Home Хистологија и ембриологија – ЈУН II рок Хистологија и ембриологија – ЈУН II рок

Ispit iz histologije i embriologije za studente OAS Sestrinstvo će se organizovati uz pridržavanje sledećih mera:

• Studenti, nastavnici i ostali zaposleni ne treba da ulaze u unutrašnje prostorije Fakulteta ako imaju povišenu temperaturu, kašalj, ’’kratak dah’’, kao i ako su pod sumnjom da bi mogli da budu zaraženi sa SARS-CoV-2 ili su mogli da budu u kontaktu sa osobama pozitivnim na SARS-CoV-2.
  • Na ispit poneti indeks i belu prijavusa hologramom.
  • Studenti u zgradu Histofiziologijeulaze 5 minuta pre zakazanog termina ispita. Do tada studenti koji polažu ispit treba da budu na otvorenom prostoru ispred zgrade.
  • Studenti u zgradu Histofiziologijeulaze na glavni ulaz.
  • U zatvorenom prostoru obavezno je nošenje maski.
  • Potrebno je da studenti koji položu ispit u vidu testa imaju rukavice koje će posle ispita odložiti u kantu/kesu za infektivni otpad i obaviti higijenu ruku.
  • Na ulazu u prostorije Instituta za histologiju i embriologiju, u prizemlju, biće postavljeni dozatori sa sredstvom za dezinfekciju ruku, uz pisano uputstvo o korišćenju.
  • Na završnom ispitu koji studenti polažu u vidu testa pitanjima će se proveriti znanje studenata iz celokupnog gradiva predmeta histologija i embriologija.

Ispit iz histologije i embriologije u junsko-julskom roku održaće se u ponedeljak, 29.6.2020. u 9.30h u kancelariji prof. dr Tamare Kravić-Stevović