Обавештење за студенте који се тренутно налазе у Црној Гори и Босни и Херцеговини (Републици Српској)

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Допуна обавештења студентима из иностранства

Детаље о поступку тестирања на COVID-19 студенти из Црне Горе могу погледати овде.
Детаље о поступку тестирања на COVID-19 студенти из Босне и Херцеговине могу погледати овде.

Поштовани студенти са територије Републике Црне Горе, са територије Босне и Херцеговине (Републике Српске) који се тренутно налазите ван граница Републике Србије а имате обавезе на факултету крајем маја месеца везане за јунски испитни рок,  молимо Вас да се у најкраћем року, а најкасније до среде 20.05.2020.године до 13:00 часова јавите маилом свом референту године:

Мејлови запослених у Служби за интегрисане академске студије:

ljiljana.cepic@med.bg.ac.rs- референт за прву годину

sladjana.markovic@med.bg.ac.rs – референт за другу годину

dragana.atanackovic@med.bg.ac.rs- референт за  трећу годину

zorica.glavaski@med.bg.ac.rs- референт за четврту годину

violeta.vuletic@med.bg.ac.rs- референт за пету годину

mica.sotirovic@med.bg.ac.rs-референт за шесту годину

mara.popovic@med.bg.ac.rs-референт за стране студенте

ОБАВЕЗНО  пре контактирања  надлежног  референта  улогујте се преко вашег налога на Ретикулум и кликом на линк  на Ретикулуму   http://reticulum.med.bg.ac.rs/moodle/mod/feedback/view.php?id=14789

попуните упитник како бисте се нашли на списку који ће Универзитет проследити Владиној комисији за давање дозвола за улазак у Републику Србију.

НАПОМЕНА:

Суденти који су се већ јављали мејлом на адресу деканата и остале мејл адресе, молимо да се поново пријаве с обзиром да смо данас добили званично обавештење из Министарства просвете, науке и технолошког развоја.